O mně

Narodil jsem se 27.8.1960
v Táboře. Zde jsem také vystudoval střední školu – Gymnázium.


V letech 1979 – 1985 jsem vystudoval  Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Studium jsem završil v roce 1985 promocí.

 

Po roční základní vojenské službě na ošetřovně v Jihlavě jsem nastoupil v září 1986 jako sekundární lékař na interní oddělení do Nemocnice Tábor , avšak již od října 1986 jsem pracoval na oddělení ARO Nemocnice na Františku v Praze 1 jako sekundární lékař. Zde jsem absolvoval také předatestační přípravu. I. atestační zkoušku v oboru AR jsem složil v roce 1989.


Od dubna 1989 jsem začal pracovat jako samostatně pracující lékař na obvodě pro dospělé v Praze 4, Jižním Městě jeko zaměstnanec OUNZ Praha 4 . Zde jsem také absolvoval předatestační přípravu pro obor Praktický lékař pro dospělé , atestaci jsem složil v roce 1990. Jako obvodní lékař pro dospělé jsem pracoval na hlavní úvazek, ještě 3 roky jsem docházel na noční služby jako anesteziolog do Nemocnice Na Františku.

 

V září 1993 jsem si otevřel soukromou lékařskou praxi v oboru praktický lékař pro dospělé a anesteziolog. Postupně s přibýváním pacientů  hlavní pracovní vytížení bylo v mé ordinaci praktického lékaře. Spolupracoval jsem s I. a III. lékařskou fakultou na výchově studentů lékařskéch fakult a od roku 2005 s IPVZ na předatestační výchově lékařů v oboru Všeobecný praktický lékař. Od roku 2006 jsem držitelem akreditace MZ v oboru Všeobecný praktický lékař, od r. 2011 mám udělenu MZ specializovanou způsobilost v oboru .


Krom rodného jazyka jsem schopen se domluvit alglicky, německy, rusky.

 

K mým koníčkům patří sport (lyže, tenis, kolo) a hudba (klávesy, kytara, poslech) a příroda. Ve své praxi se snažím využít co nejvíce výpočetní techniku ke zjednodušení administrativy, lepšího využití času v ordinaci zejména pro kontakt s pacienty a zjednodušení komunikace s pacienty a zdravotnimi pojišťovnami.


Mám dvě dcery. Nebyl jsem nikdy členem žádné politické strany, vždy jsem však podporoval demokratická hnutí a tendence.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Kontakt

Rengo s.r.o., MUDr. Pavel Věchet

drvechet@seznam.cz

Tererova 1356/6
Praha 4 - Chodov
14900

+420 267 914 042

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode